Instaleaza gratuit aplicatia pentru Android
IMOBILIARE
  • Toata tara
    CAUTA

    Lichidator judiciar, vand prin licitatie publica proprietate imobiliara in Ocna Sibiului

    109200 EUR
    MesajFavorite
    Alerta pret


    Adaugat la data de 6 Feb 2017 12:35 - ID: 778468  

    DESCRIERE
    Lichidator judiciar, vand prin licitatie publica proprietatea imobiliara compusa din teren, casa si depozite situate in Ocna Sibiului, str. George Enescu. Terenul in suprafata de 891 mp, are in vecinatate constructii rezidentiale. Casa are regim de inaltime P+E+M, cu o suprafata desfasurata de 195 mp. Conditiile de participare la licitatie se regasesc intr-un caiet de sarcini care poate fi achizitionat de la sediul lichidatorului judiciar din Cluj-Napoca, Calea Turzii, nr. 74-76, etaj 2, jud. Cluj. Tel: 0726 178731. Pret de pornire la licitatie: 109.200 EUR + TVA.


    IMAGINI


    MESAJ


    COMENTARII SI RECENZII
    6 Feb 2017  ·  Valabilit. 7 Mai 2017  ·  Afisari : 86  ·  Modificati anuntul  · Semnalati o neregula     




    Grigore Tomoiaga
    Membru de 9 ani · Online acum 1 an
    0 abonati


    Home · Adauga anunt · Modifica anunt · Login · Inregistrare firma · Forum · Widget anunturi · Semnalati o neregula · Contactati echipa Anunturi AZ ·

    Index produse:   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   X   Y   Z
    Descarca gratuit aplicatia pentru telefonul tau


    Va doriti propriile produse listate aici ? Creati-va propriul magazin virtual pe aaz.ro.

    Informatiile despre preturi, produse si servicii sunt oferite de terte parti si doar pentru informare. AAZ.ro nu garanteaza acuratetea informatiilor si nu este raspunzator pentru nici o eroare, omisiune sau intarzieri,
    nici pentru orice neintelegeri sau pierderi datorita acestor informatii. Termeni si conditii | Politica de confidentialitate | Stergerea contului | Cookies | Siguranta online | ANPC | Contact



    Verified by VISA MasterCard SecureCode
    AAZ.ro © 2008