Instaleaza gratuit aplicatia pentru Android
LOCURI DE MUNCA
  • Toata tara
    CAUTA

    Angajam Alpinisti Utilitari cu experienta

    Aplica la acest jobFavorite
    Alerta pret

    Adaugat la data de 1 Aug 2023 12:25 - ID: 873712
    DESCRIERE
    Kreativ Alpin, una dintre companiile de renume din domeniu, angajeaza 2 alpinisti utilitari. Activitatea se desfasoara preponderent in domeniul industrial, de aceea este necesara experienta de lucru minim 2 ani si certificare de alpinism utilitar la nivel national sau IRATA!
      Cerinte:
      · Disponibilitatea deplasarii in tara este obligatorie;
      · Apt din punct de vedere fizic si medical;
      · Cazier judiciar curat;
      · Permisul de conducere reprezinta un avantaj;

      Responsabilități:
      · Seriozitate in munca, implicare si respect fata de echipa;
      · Respecatarea regulamentului intern;
      · Respectarea programului de munca;
      · Folosirea accesului în coardă (adică două corzi ancorate independent) pentru a ajunge în sigurantă si a lucra eficient in locuri situate la înăltime sau cu acces dificil;
      · Respectarea normelor de siguranta si sanatate in munca;
      · Intretinerea echipamentului de lucru si a echipamentului individual de protectie...etc;

      Beneficii:
      · Echipament de protectie individuala;
      · Echipament pentru lucru la inaltime;
      · Se ofera transport, cazare si diurna pentru deplasarile in tara;
      · Se ofera contracte de munca pe perioada nedeterminata;
      · Programul de lucru este luni - vineri 08:00 -17:00;
      . Bonuri de masa
      · Acordare de zile libere conform sarbatorilor legale;
      · Acordare concediu legal 21 zile / an;
      · Contract individual de munca inregistrat cu suma neta exacta ce va fi negociata in baza interviului;
      · Prime de sarbatori si bonusuri de performanta;

    IMAGINI

    MESAJ

    COMENTARII SI RECENZII
    1 Aug 2023  ·  Valabilit. 31 Aug 2023  ·  Afisari : 27  ·  Modificati anuntul  · Semnalati o neregula

    Kreativ Alpin
    Membru de 9 ani · Online acum 3 luni
    0 abonati

    Home · Adauga anunt · Modifica anunt · Login · Inregistrare firma · Forum · Widget anunturi · Semnalati o neregula · Contactati echipa Anunturi AZ ·

    Index produse:   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   Q   R   S   T   U   V   X   Y   Z
    Descarca gratuit aplicatia pentru telefonul tau

    Va doriti propriile produse listate aici ? Creati-va propriul magazin virtual pe aaz.ro.

    Informatiile despre preturi, produse si servicii sunt oferite de terte parti si doar pentru informare. AAZ.ro nu garanteaza acuratetea informatiilor si nu este raspunzator pentru nici o eroare, omisiune sau intarzieri,

    Verified by VISA MasterCard SecureCode